Home Archiwum Rok 2011
Rok 2011
X Międzynarodowy Turniej w Ringo - Mińsk 2011 PDF Drukuj Email

X Międzynarodowy Turniej w Ringo rozegrano w Mińsku na Białorusi w dniu 5 listopada 2011 r. w kategoriach dwójkowych. Nasi reprezentanci po sukcesach w indywidualnych Mistrzostwach Świata spisali się również znakomicie w dwójkach, w kategorii kobiet zwyciężyły Ada Trawczyńska i Anna Wangryn, trzecie miejsce na podium wywalczyły Paulina Latosiak i Magdalena Stankiewicz. Wśród mężczyzn zwyciężyli Dominik Trawczyński i Michał Suszczyński. Szczegółowe wyniki

Więcej…
 
IV Challenge Cup PDF Drukuj Email

Challenge Cup w ringo i w ringtenisa rozegrano po raz czwarty w dniu 6 listopada 2011 r. w Mińsku na Białorusi. W drużynowym turnieju startowały cztery reprezentacje: Białorusi, Niemiec, Polski i Republiki Południowej Afryki.   Szczegółowe wyniki

Więcej…
 
Ogólnopolski Halowy Turniej Ringo w Krakowie PDF Drukuj Email

Reprezentacja UKS w MogielnicyOgólnopolski Halowy Turniej w Ringo rozegrano w Krakowie na hali TS WISŁA w dniu 15 października 2011 roku. W zawodach wzięła udział pięcioosobowa reprezentacja naszego Klubu.

Obok sportowej rywalizacji ringowcy mogli obejrzeć nowy stadion Wisły Kraków z płyty stadionu, loży honorowej i posiedzieć na " ławce" zawodników.

Więcej…
 
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email

W dniu 29 września w Nowym Mieście odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe, bardzo dobrze spisała się 10-osobowa drużyna dziewcząt z naszego Gimnazjum zajmując 2 miejsce.

Więcej…
 
V Indywidualne Mistrzostwa Świata w Ringo PDF Drukuj Email

W dniach 4-5 listopada 2011 roku w Mińsku na Białorusi rozegrano V Indywidualne Mistrzostwa Świata w Ringo, mistrzostwa zdominowali reprezentanci Polski zdobywając komplet medali.

Wyśmienite wyniki osiągnęli reprezentanci naszego Klubu w kategorii mężczyzn zaciężył Andrzej Teklak. W kategorii kobiet zwyciężyła Ada Trawczyńska trzecie miejsce zajęła Paulina LatosiakSzczegółowe wyniki

Więcej…
 
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Ringo PDF Drukuj Email

W dniu 24 września 15-osobowa reprezentacja naszego Klubu uczestniczyła z sukcesami w XXXIX Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Ringo, które rozegrano na stadionie WAT w Warszawie. Dla części ringowców był to pierwszy start w dużych zawodach ringo, który zaowocuje w przyszłości sukcesami!

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej "Kurpiowski Jantar" PDF Drukuj Email

Ogólnopolski Turniej "Kurpiowski Jantar" rozegrano 10 września 2011 roku. Tradycyjnie zawody wyróżniały się dużą liczbą startujących zawodników z regionu jak i z całej Polski, liczny udział najlepszych ringowców uatrakcyjnił sportową rywalizację. W zawodach wzięła udział sześcioosobowa reprezentacja naszego Klubu.

Więcej…
 
X Memoriał im. Wł. Strzyżewskiego, XVIII Międzynarodowego Turniej "Warsa i Sawy" PDF Drukuj Email

X Memoriał im. Wł. Strzyżewskiego, XVIII Międzynarodowego Turniej "Warsa i Sawy" rozgrywano w dniach 3-4 września w Warszawie na stadionie WAT. Rozgrywki memoriałowe toczyły się w grach indywidualnych i dwójkowych od najmłodszych kategorii.  Dwudniowy turniej zgromadził najlepszych ringowców z Polski, Białorusi i Niemiec. W zawodach wzięła udział siedemnastoosobowa reprezentacja naszego klubu osiągając dobre wyniki sportowe.

Więcej…
 
Obóz sportowy PDF Drukuj Email

W dniach 11-21 sierpnia grupa ringowców z naszego Klubu przebywała na obozie sportowym w Krynicy Morskiej. To był bardzo pracowity okres, każdego dnia czekały na młodych adeptów ringo nowe sportowe atrakcje których celem było podniesienie umiejętności technicznych i taktycznych.

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej "Przyjaźni" w Ringo PDF Drukuj Email

Ogólnopolski Turniej 'Przyjaźni" w Ringo rozegrano Bartoszycach w dniu 4 czerwca 2011 r. Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła zmaganiom sportowym w kategoriach indywidualnych i dwójkach mieszanych. W zawodach wystartowała jedenastoosobowa ekipa naszego Klubu.

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej w Ringo - Otwarte Mistrzostwa Mazowsza PDF Drukuj Email

W dniu 1 lipca na stadionie KS "Spójnia" w Warszawie rozegrano Ogólnopolski Turniej w Ringo - Otwarte Mistrzostwa Mazowsza. Zawody rozgrywano w kategoriach indywidualnych i dwójkowych w strugach padającego deszczu. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dwunastoosobowa reprezentacja naszego Klubu odnotowała swój kolejny sukces sportowy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 


Statystyki

Użytkowników : 25
Artykułów : 90
Odsłon : 164075

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.