Home Archiwum Rok 2010
Rok 2010
Podsumowanie rywalizacji gimnazjów na Mazowszu PDF Drukuj Email

Szkolny Związek Sportowy ogłosił wyniki sportowej rywalizacji gimnazjów w województwie mazowieckim za poprzedni rok szkolny. Nasze gimnazjum uplasowało się na 32 miejscu w województwie, 5 miejscu w regionie radomskim, na 1 miejscu w powiecie grójeckim. Wysoką pozycję naszej szkoły w wojewódzkiej rywalizacji zawdzięczamy drużynie ringowców którzy zajęli 1 miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Gimnazjalnej. Skład drużyny: Paulina Wangryn, Żaneta Weryńska, Patryk Janicki, Bartosz Majchrowski.
Zapraszamy chętnych na treningi w czwartki i soboty.
szczegółowe wyniki rankingu..
foto

 
IX Międzynarodowy Turniej w Ringo na Białorusi PDF Drukuj Email

W dniach 6-7 listopada w Mińsku na Białorusi rozegrano IX Międzynarodowy Turniej w Ringo, udany występ zaliczyła 13-osobowa reprezentacja Polski wygrywając wszystkie kategorie wiekowe w których startowaliśmy, członkowie naszej sekcji w składzie reprezentacji Polski: Kategoria otwarta kobiet: Ada Trawczyńska; Kategoria otwarta mężczyzn: Dominik Trawczyński; Juniorzy (15-18 lat): Joanna Kujat; Młodzicy (do 14 lat): Piotr Błach, Przemysław Figurski; Trener: Mariusz Wangryn. W zawodach startowało osiemnaście drużyn. Wyniki, foto,

 
Ogólnopolski Turniej w Ringo UKS w Legnicy PDF Drukuj Email

Pięcioro ringowców z naszej sekcji startowało z sukcesami w Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych, zawody rozgrywano 18 września w Legnickim Polu.
wyniki..

 
Ogólnopolski Turniej w Ringo Kurpiowski Jantar PDF Drukuj Email

Udany występ zaliczyli ringowcy naszej sekcji podczas startu na Ogólnopolskim Turnieju w Ringo Kurpiowski Jantar który rozegrano 11 września na Stadionie LZS w Szafarczyskach, na 20 boiskach walczyło 192 ringowców w 12 kategoriach indywidualnych i dwójkach mieszanych.
wyniki foto

 
IX Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego PDF Drukuj Email

Ringowcy z naszej sekcji uczestniczyli w IX Memoriale im. Włodzimierza Strzyżewskiego oraz w XVII Międzynarodowym Turnieju Warsa i Sawy w Ringo który odbył się w dniu 4 września 2010 roku na stadionie WAT w Warszawie. Zawody rozgrywano w 14 kategoriach indywidualnych, dwójkach dziewcząt i chłopców do lat 13 i lat 16 oraz dwójkach mieszanych w kategorii otwartej, słoneczna pogoda sprzyjała sportowym zmaganiom.
Tradycyjnie memoriał rozpoczęto od złożenia wiązanki kwiatów na grobie niezapomnianego w naszych sercach twórcy ringo red. Włodzimierza Strzyżewskiego. Zawody zgromadziły czołówkę zawodników ringo z Polski, Białorusi i Litwy. foto

 
Ringtennis WM 2010 PDF Drukuj Email

W dniach od 31 lipca do 6 sierpnia w Koblencji (Niemcy) rozegrano Mistrzostwa Świata w Ringtenisie. Nasza reprezentacja w składzie (trzy osoby z naszego Klubu): Podsiadły Patrycja, Trawczyńska Ada, Stankiewicz Magda, Wangryn Anna, Wangryn Paulina, Gil Marek, Pawlak Piotr, Podsiadły Sebastian, Suszczyński Michał, Tobolski Maciej, Mariusz Wangryn - trener, zajęła IV miejsce w turnieju drużynowym. Podczas mistrzostw polscy ringowcy przeprowadzili pokazy gry w ringo które cieszyły się dużym zainteresowaniem zawodników z Indii, Republiki Południowej Afryki i Brazylii, a zwłaszcza gry wieloosobowe rozgrywane dwoma kółkami. więcej..
foto - gry mieszane, foto - gry podwójne, foto - turniej drużynowy, foto - relaks, foto, foto - pokaz gry w ringo

 
Sportowe wakacje PDF Drukuj Email

W dniach od 19 - 31 lipca dziesięcioosobowa grupa ringowców z naszej sekcji przebywa na obozie sportowo-wypoczynkowym w Krynicy Morskiej w ośrodku wypoczynkowym "Neptun". Organizatorem wypoczynku jest Polskie Towarzystwo Ringo.
Życzymy słonecznej pogody oraz udanego wypoczynku!

 
Mistrzostwa Polski w Ringo PDF Drukuj Email

W dniach 19 - 20 czerwca 2010 roku na pięknym i nowoczesnym stadionie 650-lecia w Słupsku odbyły się XXXVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo. Zawody w Słupsku zgromadziły praktycznie całą polską czołówkę ringowców zarówno w kategoriach najmłodszych jak również w seniorskich. W pierwszy dzień mistrzostw rozgrywane były gry indywidualne w ośmiu kategoriach wiekowych, zmienna pogoda i padający deszcz nie ułatwiały gry zawodnikom oraz organizatorowi w sprawnym przeprowadzeniu rozgrywek. W drugim dniu przy pięknej słonecznej pogodzie rozgrywane były gry dwójkowe oraz po 14 -letniej przerwie trójki rodzinne.
Bardzo dobrze wypadła dziesięciodobowa reprezentacja naszego Klubu zdobywając siedem złotych medali, cztery srebrne i trzy brązowe.
Gratulujemy sukcesu!
więcej.. foto

 
XII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj Email

Nasze gimnazjum zajęło pierwsze miejsce w finale XII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, drużyna w składzie: Paulina Wangryn, Żaneta Weryńska, Patryk Janicki, Bartosz Majchrowski. Na podkreślenie zasługuje fakt, że ringowcy naszego gimnazjum po raz dziesiąty z rzędu sięgnęli po mistrzowski tytuł.
Finał rozegrano 12 czerwca 2010 roku na stadionie w Lelisie, organizatorem zawodów był SZS w Ostrołęce. W zawodach startowało dwanaście najlepszych drużyn z całego województwa mazowieckiego wyłonionych w eliminacjach miedzypowiatowych. Nasi ringowcy otrzymali pamiątkowe medale i nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego w postaci pięknego pucharu.
Gratulujemy sukcesu! foto

 
Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj Email

Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Paulina Wangryn, Żaneta Weryńska, Patryk Janicki, Bartosz Majchrowski, zajęła II miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w Ringo i zakwalifikowali się do finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej które odbędą się 12 czerwca w Ostrołęce. Zawody odbyły się w dniu 25 maja w PG NR 10 w Radomiu.

 
XI Ogólnopolski Turniej w Ringo UKS w Jedliczu PDF Drukuj Email

W dniu 22 maja 20010 r. pięcioosobowa reprezentacja naszego Klubu wzięła udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych w Jedliczu. Skład naszej ekipy: Paulina Wangryn, Żaneta Weryńska, Piotr Błach, Patryk Janicki, Bartosz Majchrowski.
P. Wangryn zwyciężyła w kategorii kadetek i w deblu z Ż.Weryńską. P.Błach w kategorii młodzików uplasował się na 2 miejscu a w kategorii dwójki chłopców do lat 13 zajął pierwsze miejsce (grał z M. Staszem z Jedlicza), P. Janicki z B. Majchrowskim w kategorii dwójki chłopców do lat 16 zajęli 3 miejsce. wyniki.. foto

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 


Statystyki

Użytkowników : 26
Artykułów : 90
Odsłon : 164283

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.