Home Archiwum Rok 2009
Rok 2009
Ogólnopolski Turniej w Ringo i Ringtennisa PDF Drukuj Email

I Ogólnopolski Halowy Turniej w Ringo i Ringtennisa rozegrano 14 lutego 2009 r. na hali sportowej w Mogielnicy. Honorowym gościem zawodów był wice-prezes Niemieckiego Związku Ringtennisa - Axel Runkel. Dobrze spisali się nasi reprezentanci plasująć się na czołowych lokatach a zwłaszcza Andrzej Teklak i Ada Trawczyńska, którzy zwyciężyli w ringtennisa i w ringo.
Wyniki w ringo
Wyniki w ringtennisa
Wyniki łącznie

Mecz Polska - Niemcy PDF Drukuj Email

Do reprezentacji Polski na towarzyski mecz Niemcy - Polska w ringo i w ringtennisa zakwalifikowało się sześciu członków naszej sekcji, mecz rozegrano w Mannheim 14 marca na hali sportowej klubu PSG Mannheim. W ringo zwyciężyli nasi reprezentanci 16:0, w ringtennisa zwyciężyła ekipa Niemiec 18:2. Skład naszej reprezentacji: Trawczyńska Ada, Latosiak Paulina, Nawrot Ilona, Wangryn Anna, Wangryn Paulina, Gil Marek, Piotrowski Igor, Teklak Andrzej, Trawczyński Adam.

Turniej kwalifikacyjny PDF Drukuj Email

Kwalifikacyjny Turniej w Ringo rozegrano 4 kwietnia 2009 r. na naszej hali sportowej w celu wyłonienia reprezentacji młodzieżowej i seniorów na towarzyski mecz Litwa - Polska w ringo który odbędzie się 1 maja 2009 r. w Wilnie. Trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych premiowane były powołaniem do reprezentacji. siedmiu członków naszej sekcji zostało powołanych do reprezentacji. więcej..

Mecz Litwa - Polska w Ringo PDF Drukuj Email

W dniu 30 kwietnia 2009 roku w Solecznikach na Litwie rozegrano towarzyski mecz Litwa - Polska w ringo w dwóch kategoriach wiekowych. Nasi młodzieżowcy wygrali wynikiem 9:0, natomiast seniorzy 8:1. W składzie Polskiej drużyny wystąpili członkowie naszej sekcji: Ada Trawczyńska, Anna Wangryn, Dominika Kwil, Paulina Latosiak, Joanna Kujat, Paulina Wangryn, Paweł i Grzegorz Brzemiński. Obok sportowych zmagań nasi reprezentanci uczestniczyli w programie turystyczno-poznawczym i kulturalnym. więcej..

Ogólnopolski Turniej UKS w Ringo PDF Drukuj Email

W sobotę 16 maja w Mogielnicy rozegrano Ogólnopolski Turniej w Ringo Uczniowskich Klubów Sportowych, zawody z powodu ulewnego deszczu zostały przeniesione na halę sportową. W turnieju udział wzięło 114 osób z 16 klubów z Polski i Białorusi. Dobrze zaprezentowali się ringowcy naszej sekcji zwyciężając w pięciu kategoriach wiekowych. wyniki

Eliminacje Międzypowiatowe do finału MIMG PDF Drukuj Email

Eliminacje międzypowiatowe w ringo premiujące startem w finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano 19 maja w Radomiu. Reprezentacja naszego gimnazjum zajęła I miejsce wyprzedzając PG w Adamowie, trzecie miejsce zajęła drużyna PG w Szydłowcu. Skład naszej drużyny: Joanna Kujat, Paulina Latosiak, Paulina Wangryn, Grzegorz Brzemiński, Patryk Janicki, Kuba Wielgus.
Gratulujemy naszej reprezentacji i życzymy sukcesów podczas finału MIMG który zostanie rozegrany 1 czerwca w Siedlcach.

Finał XI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj Email

Finał XI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Ringo rozegrano w Siedlcach na stadionie Pogoni Siedlce. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Joanna Kujat, Paulina Latosiak, Paulina Wangryn, Grzegorz Brzemiński, Patryk Janicki, Kuba Wielgus, zajęli I miejsce wyprzedzając PG w Łęgu Przedmiejskim i PG w Adamowie. Nasza drużyna otrzymała piękne pamiątkowe złote medale oraz puchar ufundowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. wyniki
Gratulujemy!

Ogólnopolski Turniej Przyjaźni w Ringo PDF Drukuj Email

Pięcioro ringowców z naszej sekcji wystartowało w Ogólnopolskim Turnieju Przyjaźni w Ringo który rozegrano w Bartoszycach w dniu 6 czerwca 2009 r.
W kategorii kadetek zwyciężyła Joanna Kujat, czwarte miejsce uzyskała Paulina Latosiak, szóste Paulina Wangryn. W kategorii kadetów Grzegorz Brzemiński uplasował się na 2 miejscu, w kategorii otawrtej mężczyzn 3 miejsce zajął Paweł Brzemiński. W deblach dziewcząt 1 miejsce zajęła Paulina Wangryn z Sylwią Kontroniewicz, 2 miejsce J Kujat i P Latosiak. W deblach mężczyzn 3 miejsce uzyskali Paweł i Grzegorz Brzemiński. wyniki

Challenge Cup PDF Drukuj Email

V Challenge Cup Polska - Niemcy w ringo i ringtenisa rozegrano w Pułtusku dnia 21 czerwca 2009 r. Zwyciężyła reprezentacja Polski lepszym stosunkiem małych punktów.
W składzie Polskiej drużyny wystąpili członkowie naszej sekcji:: Ada Trawczyńska, Anna Wangryn, Paulina Latosiak, Paulina Wangryn, Joanna Kujat, Tomasz Bożyk, Paweł Brzemiński, Grzegorz Brzemiński. wyniki w ringo, wyniki w ringtenisa

XXXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo PDF Drukuj Email

XXXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Pułtusku na Stadionie MOSiR w dniach 20-21 czerwca 2009 roku. W dwudniowych zmaganiach uczestniczyli najlepsi ringowcy z Polski, Niemiec i Białorusi. W mistrzostwach wystartowało 18 ringowców z naszego Klubu. wyniki..