Home Archiwum Rok 2012
2012
XL Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo PDF Drukuj Email

XL Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Opolu na stadionie im Opolskich Olimpijczyków w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2012 roku. Mistrzostwa zgromadziły czołówkę ringowców z Polski  i Białorusi. W mistrzostwach startowało 12 członków naszego klubu uzyskując dobre wyniki.

Więcej…
 
V Światowe Igrzyska Gier i Sportów dla Wszystkich PDF Drukuj Email

W dniach od 5 do 11 lipca w litewskim mieście Siauliai (Szawle) odbyły się V Światowe Igrzyska Gier i Sportów dla Wszystkich, organizowane przez Światową Organizację Sportu dla Wszystkich (TAFISA) wraz z UNESCO pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl).

Polska była reprezentowana przez dwie delegacje wysłane na igrzyska dzięki Polskiemu Ministerstwu Sportu. Jedną z nich była reprezentacja Polskiego Towarzystwa Ringo w składzie której znalazło się pięcioro członków UKS Mogielnica: Paulina Latosiak, Paulina Wangryn, Mateusz Błach, Patryk Janicki, Mariusz Wangryn która prezentowała polską grę sportową - Ringo, grupa studentów z Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu zaprezentowała trzy spośród polskich gier tradycyjnych: Pierścieniówkę, Kapelę oraz Grele.

Więcej…
 
III Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej PDF Drukuj Email

III Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej dla gimnazjalistów rozegrano 15 czerwca 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Goszczynie. W finale konkursu uczestniczyło sześciu reprezentantów gimnazjów z powiatu grójeckiego, nasze gimnazjum reprezentowała Adrianna Prykiel, która zajęła 5 miejsce z wynikiem 91 pkt., a zwyciężył Piotr Koper (127 pkt.) z Publicznego Gimnazjum im. Wojciecha Siemiona w Kruszewie.

Gratulujemy!

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar" PDF Drukuj Email

Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar"Na koniec sezonu wiosennego ringowcy rywalizowali na ostatnim turnieju przed Mistrzostwami Polski, które w tym roku odbędą się w Opolu w dniach 30 czerwca - 01 lipca.

Czternastoosobowa reprezentacja naszego Klubu startowała w Ogólnopolskim Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar" który rozegrano 16 czerwca 2012 r. w Szafarczyskach.

Edycja wiosenna Kurpiowskiego Jantaru, w towarzystwie letniego słońca pozwoliła na sprawdzenie formy przed najważniejszą imprezą w tegorocznym sezonie sportowym.

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Ringo w Jedliczu PDF Drukuj Email

Ogólnopolski Turniej w Ringo - jedlicze 2012 / Dekoracja, dwójki chłopców do lat 16W Jedliczu dnia 26 maja 2012 r. odbył się Ogólnopolski Turniej w Ringo, który zgromadził 106 ringowców którzy walczyli w 6 kategoriach indywidualnych i 4 kategoriach dwójkowych. W zawodach udział wzięły następujące kluby z Polski: LUKS Nasiadki, ULKS "Osak" Lelis, UKS Łęk Starościński, LUKS Tygrys, UKS "Arka" Umieszcz, SP Żarnowiec, SP. Potok, UKS Mogielnica, UKS Łubno, UKS Jadwiga Kraków oraz MUKS "Podkarpacie" Jedlicze.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 


Statystyki

Użytkowników : 26
Artykułów : 90
Odsłon : 164282

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.