Home Archiwum Rok 2011 XIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
XIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj Email

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej to ostatni etap zmagań sportowych dla uczniów szkół gimnazjalnych w naszym województwie, rozgrywane są w dwunastu dyscyplinach sportowych. Już sam awans na szkolne igrzyska poprzedzony sukcesami w powiecie i rejonie to ogromny sukces sportowy - dlatego dostać się na nie, jest marzeniem każdego młodego sportowca.

W dniu 3 czerwca 2011 roku w Ciechanowie na stadionie MOSiR rozgrywano finał XIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Gimnazjalnej w Ringo, faworytem finału była drużyna naszego gimnazjum która zwyciężała 10-krotnie w poprzednich edycjach. Igrzyska zakończyły się bez niespodzianki, po raz jedenasty mistrzowski tytuł zdobyła drużyna gimnazjum w Mogielnicy. Skład drużyny: Piotr Błach, Patryk Janicki, Paweł Wangryn, Patrycja Kowalczyk, Ewa Włodarska.

Szczegółowe Wyniki

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 


Statystyki

Użytkowników : 25
Artykułów : 90
Odsłon : 164087

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.