Home Archiwum Rok 2011 Ogólnopolski Halowy Turniej w Ringo i Ringtenisa
Ogólnopolski Halowy Turniej w Ringo i Ringtenisa PDF Drukuj Email

ringoOgólnopolski Halowy Turniej w Ringo i Ringtenisa rozegrano w Mogielnicy  w dniu 12 marca 2011. W zawodach wzięło udział 128 ringowców z 13 Klubów z Polski. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy w Mogielnicy.

Wyniki turnieju ringo

Kategoria otwarta mężczyzn

1. Teklak Andrzej - UKS Mogielnica

2. Dominik Trawczyński - UKS Mogielnica

3. Cezary Godlewski - WTR Warszawa

5. Mateusz Błach - UKS Mogielnica

9. Mateusz Pawłowski - UKS Mogielnica

Kategoria otwarta kobiet

1. Ada Trawczyńska - UKS Mogielnica

2. Magdalena Stankiewicz - W-MTR Bartoszyce

3. Alicja Godlewska - WTR Warszawa

Kategoria junior

1. Tomasz Bożyk - UKS Mogielnica

2. Marceli Dubczyk - UKS Baiałobrzegi

3. Kamil Garbarczyk - UKS Mogielnica

Kategoria Juniorka

1. Paulina Latosiak - UKS Mogielnica

2. Paulina Wangryn - UKS Mogielnica

3. Aneta Sarniak - UKS Baiałobrzegi

5. Joanna Kujat - UKS Mogielnica

8. Dominika Kwil - UKS Mogielnica

Kategoria kadet

1. Mateusz Kowalczyk - WTR Warszawa

2. Piotr Pawlak - W-MTR Bartoszyce

3. Piotr Błach - UKS Mogielnica

8/14. Patryk Janicki - UKS Mogielnica

8/14. Przemysław Figurski - UKS Mogielnica

15/21 Szymon Sadkowski - UKS Mogielnica

Kategoria kadetki

1. Karolina Złotucha - W-MTR Bartoszyce

2. Monika Kalinowska - UKS Adamów

3. Marlena Wątora - UKS Adamów

13/17. Patrycja Kowalczyk - UKS Mogielnica

13/17. Ewa Włodarska - UKS Mogielnica

Kategoria młodzik

1. Filip Barański- UKS "Błękitni" Olkowice

2. Adam Latosiak - UKS Mogielnica

3. Wiktor Puławski - ULKS Nasiadki

Kategoria młodziczka

1. Dominika Watora - UKS "Błękitni" Olkowice

2. Orzołek Klaudia - ULKS Nasiadki

3. Jadwiga Mucha - PKS "Jadwiga" Kraków

11/15. Monika Wangryn - UKS Mogielnica

 

Wyniki Turnieju w ringtenisa

Kategoria otwarta mężczyzn

1. Teklak Andrzej - UKS Mogielnica

2. Piotr Pawlak - W-MTR Bartoszyce

3. Marek Gil - W-MTR Bartoszyce

4. Mariusz Wangryn  - UKS Mogielnica

5. Mateusz Błach - UKS Mogielnica

9/12. Kamil Garbarczyk - UKS Mogielnica

9/12. Patryk Janicki - UKS Mogielnica

9/12. Szymon Sadkowski

13/14. Przemysław Figurski

13/14. Paweł Wangryn

15/28. Piotr Błach

Kategoria otwarta kobiet

1. Paulina Latosiak - UKS Mogielnica

2. Ada Trawczyńska - UKS Mogielnica

3. Paulina Wangryn - UKS Mogielnica

5/8. Joanna Kujat

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 90
Odsłon : 143509

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.