Home Treningi
Terminy treningów w ringo PDF Drukuj Email

Zapraszamy na treningi!

Zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych zdrowym spędzeniem wolnego czasu na treningi w ringo. Zajęcia odbywają się na na hali sportowej w następujących terminach:
  • Środa - 15.30 - 17.30
  • Sobota - 16.00 - 18.00

Sekcja Ringo Uczniowskiego Klubu Sportowego w Mogielnicy skupia młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy w skład, którego wchodzi Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące skupiające młodzież z całej gminy oraz dzieci ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Mogielnica a także studentów i rodziców zagospodarowując im wolny czas przez szerzenie kultury fizycznej.

Jeśli jesteś zainteresowany zdrowym spędzeniem wolnego czasu to świetnie trafiłeś. Być może odkryjemy w Tobie sportowy talent. Z pewnością Sport wyjdzie Tobie na zdrowie, a cóż jest ważniejsze od Zdrowia? Warto spróbować powalczyć o medale i coraz lepsze wyniki.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 


Statystyki

Użytkowników : 25
Artykułów : 90
Odsłon : 164079

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.