Home Sekcja Ringo Wyniki na Mistrzostwach Polski
Wyniki na Mistrzostwach Polski PDF Drukuj Email

2012 - XL Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Opole, 30.06 - 01.2012

Kategoria żak: 
5 miejsce - Mikołaj Goc - UKS Mogielnica

Kategoria młodziczki:

4 miejsce - Monika Wangryn - UKS Mogielnica

6 miejsce - Alicja Goc - UKS Mogielnica

Kategoria kadet:

1 miejsce - Piotr Błach - UKS Mogielnica
2 miejsce - Paweł Wangryn - UKS Mogielnica

Kategoria kadetki:

10 miejsce - Julita Łubińska - UKS Mogielnica

11 miejsce - Adriana Kot - UKS Mogielnica

Kategoria juniorki:
1 miejsce - Paulina Wangryn - UKS Mogielnica

Kategoria otwarta kobiet:
2 miejsce - Ada Trawczyńska - UKS Mogielnica

7 miejsce - Anna Wangryn - UKS Mogielnica

Kategoria otwarta mężczyzn:
3 miejsce - Andrzej Teklak - UKS Mogielnica
10 miejsce - Mateusz Błach - UKS Mogielnica

Kategoria dwójek chłopców do lat 16:
1 miejsce - Piotr Błach Paweł Wangryn - UKS Mogielnica

Kategoria dwójek dziewcząt do lat 16:
7 miejsce - Adrianna Kot, Julita Łubińska - UKS Mogielnica

Kategoria dwójek kobiet:
1 miejsce - Paolina Wangryn, Karolina Siernicka - Mogienica/KTR
2 miejsce - Ada Trawczyńska Anna Wangryn - Mogielnica

Kategoria dwójek mężczyzn:

2 miejsce - Andrzej Teklak, Piotr Pawlak - UKS Mogielnica/W-MTR Bartoszyce

3. Mateusz Błach, Igor Yaruta - UKS Mogielnica/Białoruś

 

2011 - XXXIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Sztutowo, 18-19.2011

Kategoria młodzik:
1 miejsce - Adam Latosiak - UKS Mogielnica

Kategoria kadet:
2 miejsce - Piotr Błach - UKS Mogielnica
6 miejsce - Paweł Wangryn - UKS Mogielnica

Kategoria juniorki:
1 miejsce - Paulina Wangryn - UKS Mogielnica

Kategoria junior:
3 miejsce - Bartosz Majchrowski - UKS Mogielnica

Kategoria otwarta kobiet:
6 miejsce - Ada Trawczyńska - UKS Mogielnica

Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak - UKS Mogielnica
3 miejsce - Dominik Trawczyński - UKS Mogielnica
7 miejsce - Mateusz Pawłowski - UKS Mogielnica
12 miejsce - Mateusz Błach - UKS Mogielnica

Kategoria dwójek chłopców do lat 16:
1 miejsce - Piotr Błach Piotr Pawlak - UKS Mogielnica/ Bartoszyce
4 miejsce - Paweł Wangryn, Fryderyk Jutrowski - Mogielnica/ WTR

Kategoria dwójek kobiet:
1 miejsce - Ada Trawczyńska Magdalena Stankiewicz - Mogielnica/Bartoszyce
3 miejsce - P. Wangryn, Sylwia Kontroniewicz - Mogienica/Legnica

Kategoria dwójek mężczyzn:
1 miejsce - Dominik Trawczyński, Michał Suszczyński - UKS Mogielnica/WTR
2 miejsce - Andrzej Teklak, M. Pawłowski, UKS Mogielnica
5\6 miejsce - M. Błach, B. Majchrowski - UKS Mogielnica

2010 - XXXVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Słupsk, 19-20.2010

Kategoria młodzicy:
1 miejsce - Piotr Błach
Kategoria kadetki:
2 miejsce - Paulina Wangryn
Kategoria juniorki:
1 miejsce - Ada Trawczyńska
2 miejsce - Joanna Kujat
3 miejsce - Paulina Latosiak
Kategoria otwarta kobiet:
1 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria seniorzy:
1 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne dziewcząt:
1 miejsce - Paulina Wangryn, Sylwia Kontroniewicz
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
3 miejsce - Patryk Janicki, Piotr Błach
Kategoria dwójki kobiet:
1 miejsce - Ada Trawczyńska, Michalina Kunecka
3 miejsce - Paulina Latosiak, Joanna Kujat
Kategoria dwójki mężczyzn:
2 miejsce - Andrzej Teklak, Adrian Szulda
Kategoria trójki rodzinne I:
1 miejsce - Mariusz, Paulina, Paweł Wangryn

2009 - XXXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Pułtusk, 21-22.2009

Kategoria kadetki:
3 miejsce - Paulina Latosiak
Kategoria junior:
1 miejsce - Pawłowski Mateusz
2 miejsce - Tomasz Bożyk
3 miejsce - Paweł Brzemiński
Kategoria juniorki:
2 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria seniorzy:
3 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne dziewcząt:
1 miejsce - Paulina Latosiak, Joanna Kujat
3 miejsce - Paulina Wangryn, Aneta Sarniak
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
3 miejsce - Grzegorz Brzeminski, Jakub Wielgus
Kategoria dwójki kobiet:
1 miejsce - Ada Trawczyńska, Anna Wangryn

2008 - XXXVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Pułtusk, 27-29.2008

Kategoria kadetki:
2 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria kadet:
2 miejsce - Garbarczyk Kamil
Kategoria junior:
1 miejsce - Pawłowski Mateusz
Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Dominik Trawczyński
2 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria seniorzy:
2 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne dziewcz?t:
1 miejsce - Trawczynska Ada, Roksana Gil
3 miejsce - Kujat Joanna, Latosiak Paulina
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
1 miejsce - Grzegorz Brzeminski, Kamil Garbarczyk
Kategoria dwójki mężczyzn:
2 miejsce - Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński

2007 - XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Radom, 30.06-01.07.2007

Kategoria żak:
2 miejsce - Błach Piotr
3 miejsce - Przemysław Figurski
Kategoria młodziczki:
3 miejsce - Paulina Wangryn
Kategoria kadetki:
1 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria kadet:
1 miejsce - Bożyk Tomasz
Kategoria junior:
1 miejsce - Adam Trawczyński
2 miejsce - Pawłowski Mateusz
Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak
3 miejsce - Dominik Trawczyński
Kategoria seniorzy:
2 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne dziewcz?t:
1 miejsce - Ada Trawczyńska, Anna Wangryn
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
1 miejsce - Tomasz Bożyk, Kamil Garbarczyk
Kategoria dwójki mężczyzn:
3 miejsce - Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński

2006 - XXXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Ostrołęka, 1-2.06.2006

Kategoria młodziczki:
1 miejsce - Paulina Wangryn
Kategoria kadet:
2 miejsce - Mateusz Błach
Kategoria junior:
1 miejsce - Adam Trawczyński
3 miejsce - Łukasz Teklak
Kategoria otwarta mężczyzn:
2 miejsce - Andrzej Teklak
3 miejsce - Dominik Trawczyński
Kategoria dwójki szkolne dziewcz?t:
1 miejsce - Anna Wangryn, Ada Trawczyńska
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
2 miejsce - Mateusz Błach, Hubert Jucha
Kategoria dwójki mężczyzn:
3 miejsce - Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński

2005 - XXXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Ręczno, 25-26.07.2005

Kategoria młodziczki:
2 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria młodzik:
3 miejsce - Grzegorz Brzemiński
Kategoria kadetki:
2 miejsce - Anna Wangryn
Kategoria kadet:
1 miejsce - Mateusz Błach
2 miejsce - Mateusz Wilk
Kategoria juniorki:
2 miejsce - Annna Szwogżlis
Kategoria junior:
1 miejsce - Dominik Trawczyński
3 miejsce - Adam Trawczyński
Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
1 miejsce - Mateusz Błach, Mateusz Wilk

2004 - XXXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Siedlce, 26-27.06.2004

żaczki:
1 miejsce - Paulina Wangryn
Kategoria młodziczki:
2 miejsce - Anna Wangryn
3 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria młodzik:
3 miejsce - Kamil Garbarczyk
Kategoria kadetki:
2 miejsce - Annna Szwogżlis
Kategoria kadet:
2 miejsce - Adam Trawczyński
Kategoria junior:
3 miejsce - Dominik Trawczyński
Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
2 miejsce - Adam Trawczyński, Łukasz Teklak
Kategoria dwójki mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński

2003 - XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Siedlce 21-22.06.2003

Kategoria młodziczki:
1 miejsce - Anna Wangryn
3 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria młodzik:
1 miejsce - Mateusz Błach
Kategoria junior:
2 miejsce - Dominik Trawczyński
Kategoria otwarta mężczyzn:
3 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria old-boy:
2 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne dziewcz?t:
1 miejsce - Nina Sadowska, Anna Szwogżlis
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
2 miejsce - Adam Trawczyński, Robert Figa
Kategoria dwójki mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński

2002 - XXX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Rzeszów, 21-23.06.2002

Kategoria żaczki:
1 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria żak:
1 miejsce - Tomasz Bożyk
Kategoria Kadet:
3 miejsce - Adam Trawczyński
Kategoria junior:
3 miejsce - Marcin Królikowski
Kategoria otwarta mężczyzn:
3 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria old-boy:
1 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne dziewcz?t:
1 miejsce - Nina Sadowska, Paulina Staszewska
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
1 miejsce - Dominik Trawczyński, Adam Trawczyński
Kategoria dwójki mężczyzn:
3 miejsce - Marcin Królikowski, Marcin Szwogżlis

2001 - XXIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Rzeszów, 31.08-02.09.2001

Kategoria żaczki:
1 miejsce - Anna Wangryn
2 miejsce - Ada Trawczyńska
Kategoria młodzik:
1 miejsce - Adam Trawczyński
Kategoria Kadet:
2 miejsce - Dominik Trawczyński
3 miejsce - Tomasz Brzemiński
Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria old-boy:
1 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
1 miejsce - Dominik Trawczyński, Tomasz Brzemiński
Kategoria dwójki mężczyzn:
2 miejsce - Andrzej Teklak, Michał Suszczyński
Kategoria trójki szkolne mieszane:
2 miejsce - Nina Sadowska, Dominik Trawczyński, Tomasz Brzemiński
Kategoria trójki mieszane:
3 miejsce - Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński, Małgorzata Jarząbkiewicz

2000 - XXVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Zabrze, 22-25.06.2000

Kategoria żaczki:
2 miejsce - Anna Wangryn
Kategoria młodziczki:
1 miejsce - Nina Sadowska
2 miejsce - Anna Szwogżlis
Kategoria Kadet:
1 miejsce - Dominik Trawczyński
Kategoria junior:
1 miejsce - Marcin Królikowski
3 miejsce - Marcin Szwogżlis
Kategoria otwarta mężczyzn:
2 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria old-boy:
1 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne dziewcz?t:
2 miejsce - Martyna Witoń, Małgorzata Boguszewska
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
2 miejsce - Dominik Trawczyński, Tomasz Brzemiński
Kategoria dwójki mężczyzn:
2 miejsce - Andrzej Teklak, Michał Suszczyński
3 miejsce - Marcin Szwogżlis, Andrzej Strózik
Kategoria trójki szkolne mieszane:
1 miejsce - Dominik Trawczyński, Tomasz Brzemiński, Martyna Witoń
Kategoria trójki mieszane:
1 miejsce - Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński, Małgorzata Jarz?bkiewicz
Kategoria trójki rodzinne :
1 miejsce - Anna, Marcin, Jan Szwogżlisowie

1999 - XXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Modlin, 03-06.06.1999

Kategoria żak:
3 miejsce - Michał Królikowski
Kategoria młodziczki:
2 miejsce - Nina Sadowska
Kategoria młodzik:
1 miejsce - Dominik Trawczyński
Kategoria otwarta mężczyzn:
2 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria old-boy:
3 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne dziewcz?t:
2 miejsce - Martyna Witoń, Iga Matysiak
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
1 miejsce - Dominik Trawczyński, Marcin Królikowski
Kategoria dwójki mężczyzn:
2 miejsce - Adam Cieślak, Rafał Kołodziejski
Kategoria trójki szkolne mieszane:
2 miejsce - Martyna Witoń, Dominik Trawczyński, Marcin Królikowski
Kategoria trójki mieszane:
2 miejsce - Magdalena Kowalska, Andrzej Teklak, Mariusz Wangryn

1998 - XXVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Wieliczka, 11-14.05.1998

Kategoria żaczki:
1 miejsce - Anna Szwogżlis
Kategoria żak:
1 miejsce - Adam Trawczyński
Kategoria młodziczki:
2 miejsce - Iga Matysiak
3 miejsce - Martyna Witoń
Kategoria młodzik:
3 miejsce - Dominik Trawczyński
Kategoria junior:
2 miejsce - Marcin Szwogżlis
3 miejsce - Rafał Kołodziejski
Kategoria otwarta mężczyzn:
1 miejsce - Andrzej Teklak
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
2 miejsce - Dominik Trawczyński, Marcin Królikowski
Kategoria dwójki mężczyzn:
3 miejsce - Marcin Szwogżlis, Rafał Kołodziejski
Kategoria trójki mieszane:
2 miejsce - Marcin Szwogżlis, Rafał Kołodziejski, Magdalena Kowalska

1997 - XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Rzeszów, 30.05-01.06.1997

Kategoria młodzik:
1 miejsce - Marcin Królikowski
2 miejsce - Dominik Trawczyński
Kategoria kadet:
1 miejsce - Marcin Szwogżlis
Kategoria junior:
3 miejsce - Rafał Kołodziejski
Kategoria old-boy:
2 miejsce - Mariusz Wangryn
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
1 miejsce - Marcin Szwogżlis, Łukasz Sadowski
Kategoria trójki szkolne mieszane:
1 miejsce - Marcin Szwogżlis, Łukasz Sadowski, Magdalena Woń

1996 - XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Modlin, 06-09.06.1996

Kategoria żak:
1 miejsce - Dominik Trawczyński
2 miejsce - Piotr Ptaszek
3 miejsce - Maciej Biniszewski
Kategoria młodzik:
2 miejsce - Łukasz Sadowski
Kategoria kadet:
3 miejsce - Marcin Szwogżlis
Kategoria junior:
1 miejsce - Andrzej Teklak
2 miejsce - Rafał Kołodziejski

1995 - XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Opole, 16-18.06.1995

Kategoria żak:
1 miejsce - Dominik Trawczyński (pierwszy złoty medal dla sekcji)
Kategoria młodzik:
2 miejsce - Marcin Szwogżlis
Kategoria kadet:
1 miejsce - Rafał Kołodziejski
Kategoria dwójki szkolne chłopców:
1 miejsce - Marcin Szwogżlis, Rafał Kołodziejski

1994 - XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Modlin, 03-05.06.1994

Kategoria żak:
3 miejsce - Marcin Królikowski
Kategoria młodzik:
2 miejsce - Marcin Szwogżlis
Kategoria kadet:
3 miejsce - Rafał Kołodziejski

1991 - XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Modlin, 14-16.06.1991

Kategoria żak:
3 miejsce - Marcin Szwogżlis (pierwszy medal dla sekcji)

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 


Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 90
Odsłon : 142620

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.