Home Archiwum Rok 2012 Ogólnopolski Turniej Ringo w Jedliczu
Ogólnopolski Turniej Ringo w Jedliczu PDF Drukuj Email

Ogólnopolski Turniej w Ringo - jedlicze 2012 / Dekoracja, dwójki chłopców do lat 16W Jedliczu dnia 26 maja 2012 r. odbył się Ogólnopolski Turniej w Ringo, który zgromadził 106 ringowców którzy walczyli w 6 kategoriach indywidualnych i 4 kategoriach dwójkowych. W zawodach udział wzięły następujące kluby z Polski: LUKS Nasiadki, ULKS "Osak" Lelis, UKS Łęk Starościński, LUKS Tygrys, UKS "Arka" Umieszcz, SP Żarnowiec, SP. Potok, UKS Mogielnica, UKS Łubno, UKS Jadwiga Kraków oraz MUKS "Podkarpacie" Jedlicze.

Po raz trzynasty organizowany turniej, ale nie pechowy, zakończył się dużym sukcesem organizatorów, piękna słoneczna pogoda sprzyjała sportowym rozgrywkom oraz  osiąganiu dobrych wyników sportowych przez zawodników.

 

Nasz Klub reprezentowały cztery osoby:

Kadeci

1 miejsce - Piotr Błach

2 miejsce - Paweł Wangryn

Kadetki

7 miejsce - Ada Kot

10 miejsce - Julita Łubińska

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16

4 miejsce - Ada Kot, Julita Łubińska

Dwójki szkolne chłopców do lat 16

1 miejsce - Piotr Błach, Paweł Wangryn

Organizatorami zawodów byli MUKS "Podkarpacie" Jedlicze, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Gmina Jedlicze oraz Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 


Statystyki

Użytkowników : 25
Artykułów : 90
Odsłon : 164092

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.