Home Archiwum Rok 2012 Międzypowiatowy Turniej w Ringo
Międzypowiatowy Turniej w Ringo PDF Drukuj Email

Drużyna Gimnazjum w MogielnicyMiędzypowiatowy Turniej w Ringo w ramach XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Gimnazjalnej rozegrano w Radomiu w dniu 15 maja 2012 r. W zawodach których stawką był awans do finału Mazowieckich Igrzysk wystartowało 6 drużyn gimnazjalnych, rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym", bezkonkurencyjną okazała się nasza drużyna wygrywając wszystkie pojedynki i tym samym awansowała do finału który rozgrywany będzie we wrześniu.

Skład drużyny naszego gimnazjum: Julita Łubińska, Ada Kot, Piotr Błach, Przemysław Figurski, Paweł Wangryn.

Gratulujemy udanego startu!

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 


Statystyki

Użytkowników : 26
Artykułów : 90
Odsłon : 164287

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.