Home
Uczniowski Klub Sportowy w Mogielnicy
Międzypowiatowy Turniej w Ringo PDF Drukuj Email

Drużyna Gimnazjum w MogielnicyMiędzypowiatowy Turniej w Ringo w ramach XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Gimnazjalnej rozegrano w Radomiu w dniu 15 maja 2012 r. W zawodach których stawką był awans do finału Mazowieckich Igrzysk wystartowało 6 drużyn gimnazjalnych, rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym", bezkonkurencyjną okazała się nasza drużyna wygrywając wszystkie pojedynki i tym samym awansowała do finału który rozgrywany będzie we wrześniu.

Więcej…
 
Powiatowy Turniej w Ringo PDF Drukuj Email

Powiatowy Turniej w RingoW dniu 27 kwietnia 2012 r. nasz klub był organizatorem Powiatowego Turnieju w Ringo rozgrywanego w ramach XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Gimnazjalnej, do rywalizacji o awans do etapu międzypowiatowego zgłosiły się dwie drużyny. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna naszego gimnazjum pokonując 5:0 drużynę gimnazjum w Goszczynie. Skład naszej drużyny: Ada Kot, Julita Łubińska, Piotr Błach, Przemysław Figurski, Paweł Wangryn.

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej w Ringo - Mogielnica 2012 PDF Drukuj Email

Ogólnopolski Turniej w Ringo - Mogielnica 2012Ogólnopolski Turniej w Ringo rozegrano 14 kwietnia 2012 roku w Mogielnicy na boisku i hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Organizatorem Turnieju był UKS w Mogielnicy, wzięło w nim udział czternaście Klubów z różnych stron Polski w sumie 131 osób. Obecni byli prezes Polskiego Towarzystwa Ringo  dr med. K. Anioł-Strzyżewska,

Więcej…
 
IV Ogólnopolski Turniej w Ringtenisa PDF Drukuj Email

IV Ogólnopolski Turniej w RingtenisaIV Ogólnopolski Turniej w Ringtenisa rozegrano 14 kwietnia 2012 roku w Mogielnicy na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących, w zawodach uczestniczyło 37 zawodników z 12 Klubów z terenu całej Polski. Organizatorem Turnieju był UKS w Mogielnicy.

Więcej…
 
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze UKS PDF Drukuj Email

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego informuje, ze w dniu 17 lutego odbędzie się Zebranie sprawozdawczo - wyborcze Klubu. Zapraszamy wszystkich członków  UKS!

Więcej…
 
III Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej PDF Drukuj Email

Zapraszamy uczniów gimnazjum do startu w III Powiatowym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej. Konkurs przeprowadzony zostanie w 2 etapach:

1 etap: eliminacje szkolne w terminie do dnia 20 maja 2012 roku.

2 etap: finał powiatowy w dniu 15 czerwca 2012 roku (piątek) w Zespole Szkół Publicznych w Goszczynie, przeprowadza Komisja złożona z opiekunów uczniów-uczestników konkursu.

Więcej…
 
Szkolny Turniej w Ringo PDF Drukuj Email

Szkolny Turniej w Ringo zorganizowany przez nasz Klub rozegrano 25 stycznia 2012 r. w pięciu kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez prezesa Klubu oraz dyplomy. Zawody toczyły się w miłej atmosferze bez niespodzianek, zwyciężali faworyci.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 2 z 7

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 


Statystyki

Użytkowników : 26
Artykułów : 90
Odsłon : 164284

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.