Home
Uczniowski Klub Sportowy w Mogielnicy
XIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj Email

W dniu 3 czerwca 2011 roku w Ciechanowie na stadionie MOSiR rozgrywano finał XIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Gimnazjalnej w Ringo, faworytem finału była drużyna naszego gimnazjum która zwyciężała 10-krotnie w poprzednich edycjach. Igrzyska zakończyły się bez niespodzianki, po raz jedenasty mistrzowski tytuł zdobyła drużyna gimnazjum w Mogielnicy. Skład drużyny: Piotr Błach, Patryk Janicki, Paweł Wangryn, Patrycja Kowalczyk, Ewa Włodarska.

Gratulujemy!!!

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej "Przyjaźni" w Ringo PDF Drukuj Email

Ogólnopolski Turniej 'Przyjaźni" w Ringo rozegrano Bartoszycach w dniu 4 czerwca 2011 r. Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła zmaganiom sportowym w kategoriach indywidualnych i dwójkach mieszanych. W zawodach wystartowała jedenastoosobowa ekipa naszego Klubu.

Więcej…
 
Polska - Białoruś PDF Drukuj Email

W dniu 28 maja w Mińsku na Białorusi odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Białorusi w Ringo. W mistrzostwach startowała ośmioosobowa reprezentacja Polski, w składzie której była trójka reprezentantów naszego klubu: Ada Trawczyńska, Dominika Kwil, Dominik Trawczyński. Międzynarodowymi mistrzami Białorusi zostali w kategorii otwartej mężczyzn - Dominik Trawczyński, a w kategorii kobiet - Ada Trawczyńska.

W dniu następnym 29 maja rozegrano mecz Białoruś - Polska w ringo, po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyli biało-czerwoni 9:3.

 
Ogólnopolski Turniej UKS Ringo w Jedliczu PDF Drukuj Email

W dniu 28 maja 2011 r. w Jedliczu rozegrano  Ogólnopolski Turniej UKS w Ringo. W zawodach wzięła udział pięcioosobowa reprezentacja naszego Klubu.

Wyniki sportowe reprezentacji naszego Klubu:

Więcej…
 
Radomskie Igrzyska Młodzieży Gimnazjalnej PDF Drukuj Email

Drużyna naszego Gimnazjum po wygranych mistrzostwach powiatu uczestniczyła w Eliminacjach międzypowiatowych  do finału XIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Gimnazjalnej  w Ringo. Zawody rozegrane 19 maja w Radomiu, zakończyły się sukcesem naszych ringowców.

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej w Ringo w Mogielnicy PDF Drukuj Email

Po raz drugi w tym roku rozegrano w Mogielnicy Ogólnopolski Turniej w Ringo zaliczany do ogólnopolskiego rankingu zawodników. Zawody rozegrano 14 maja w bardzo licznej obsadzie w 10 kategoriach indywidualnych i 4 kategoriach dwójkowych, w turnieju wystartowała czołówka ringowców z całej Polski. Słoneczna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji i uzyskiwaniu wysokich wyników. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy w Mogielnicy. 

Więcej…
 
Powiatowy Turniej w Ringo Szkół Gimnazjalnych PDF Drukuj Email

Eliminacje powiatowe w ringo do XIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży gimnazjalnej rozegrano 12 maja na boisku przy naszej Szkole. Zwyciężyła drużyna naszego Gimnazjum wygrywając 5:0 z Gimnazjum w Goszczynie. Skład naszej drużyny: Piotr Błach, Patryk Janicki, Paweł Wangryn, Szymon Sadkowski, Patrycja Kowalczyk, Aleksandra Michalska, Ewa Włodarska, Izabela Zaszewska.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 5 z 7

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 


Statystyki

Użytkowników : 26
Artykułów : 90
Odsłon : 164283

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.