Home
Uczniowski Klub Sportowy w Mogielnicy
Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca PDF Drukuj Email

No i wszystko jasne. 18. Plebiscyt Sportowy "Echa Dnia" na najpopularniejszego sportowca ziemi radomskiej 2011 roku został rozstrzygnięty.

W powiecie grójeckim 2 miejsce zajął reprezentant naszego Klubu Andrzej Teklak. Gratulujemy!                                                                                                     Więcej

 
Zakończyliśmy naukę pływania! PDF Drukuj Email

Zakończyliśmy realizację zadania publicznego: zajęcia sportowe dla uczniów pn: "Pływanie i ruch przeciwdziałaniem zagrożeniom cywilizacyjnym - zagospodarowanie czasu wolnego dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy".

Bezpłatne zajęcia z pływania dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów prowadzone były w okresie od 1 marca do 30 listopada 2011 r. z przerwą na wakacje na krytej pływalni Wodnik w Grójcu.

Więcej…
 
V Indywidualne Mistrzostwa Świata w Ringo PDF Drukuj Email

W dniach 4-5 listopada 2011 roku w Mińsku na Białorusi rozegrano V Indywidualne Mistrzostwa Świata w Ringo, mistrzostwa zdominowali reprezentanci Polski zdobywając komplet medali.

Wyśmienite wyniki osiągnęli reprezentanci naszego Klubu w kategorii mężczyzn zaciężył Andrzej Teklak. W kategorii kobiet zwyciężyła Ada Trawczyńska trzecie miejsce zajęła Paulina LatosiakSzczegółowe wyniki

Więcej…
 
X Międzynarodowy Turniej w Ringo - Mińsk 2011 PDF Drukuj Email

X Międzynarodowy Turniej w Ringo rozegrano w Mińsku na Białorusi w dniu 5 listopada 2011 r. w kategoriach dwójkowych. Nasi reprezentanci po sukcesach w indywidualnych Mistrzostwach Świata spisali się również znakomicie w dwójkach, w kategorii kobiet zwyciężyły Ada Trawczyńska i Anna Wangryn, trzecie miejsce na podium wywalczyły Paulina Latosiak i Magdalena Stankiewicz. Wśród mężczyzn zwyciężyli Dominik Trawczyński i Michał Suszczyński. Szczegółowe wyniki

Więcej…
 
IV Challenge Cup PDF Drukuj Email

Challenge Cup w ringo i w ringtenisa rozegrano po raz czwarty w dniu 6 listopada 2011 r. w Mińsku na Białorusi. W drużynowym turnieju startowały cztery reprezentacje: Białorusi, Niemiec, Polski i Republiki Południowej Afryki.   Szczegółowe wyniki

Więcej…
 
Ogólnopolski Halowy Turniej Ringo w Krakowie PDF Drukuj Email

Reprezentacja UKS w MogielnicyOgólnopolski Halowy Turniej w Ringo rozegrano w Krakowie na hali TS WISŁA w dniu 15 października 2011 roku. W zawodach wzięła udział pięcioosobowa reprezentacja naszego Klubu.

Obok sportowej rywalizacji ringowcy mogli obejrzeć nowy stadion Wisły Kraków z płyty stadionu, loży honorowej i posiedzieć na " ławce" zawodników.

Więcej…
 
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email

W dniu 29 września w Nowym Mieście odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe, bardzo dobrze spisała się 10-osobowa drużyna dziewcząt z naszego Gimnazjum zajmując 2 miejsce.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 3 z 7

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 


Statystyki

Użytkowników : 26
Artykułów : 90
Odsłon : 164283

Copyright © 2011 UKS w Mogielnicy | Wykonanie: Mariusz Wangryn
Stworzone dzięki Joomla!. XHTML and CSS.